tel. 0048 61 8499 411 contact@Division-B2.com.pl

O firmie

Firma DIVISION B-2 powstała w 1996 roku

Założycielem grupy Division B-2 jest Marek Korobacz.
Od pierwszych lat działalności [1996-1999] nasza firma weszła na polski rynek przebojem, zajmując czołowe miejsce jako dostawca skórzanych kurtek ENJOY oraz dystrybutor amerykańskiej firmy ALPHA INDUSTRIES oferującej legendarne kurtki lotnicze.
Od roku 1998 rozpoczęliśmy działalność na rynku sportowym wprowadzając na rynek polski markę LONSDALE a dwa lata później markę EVERLAST.
Kolejne marki sportowe dołączały do nas i poszerzały ofertę firmy , ostatecznie kształtując jej sportowy profil i charakter w kategorii sprzętu treningowego PRO.
Grupa Division B-2 jest także właścicielem własnej marki DB-2 i kilku zastrzeżonych znaków towarowych.

Przez 20 lat działalności naszej firmy to stały i systematyczny wzrost udziału w rynku oraz zakrojone na szeroką skalę działania reklamowo-marketingowe, w których brali udział między innymi:

W mieszanych sztukach walki i boksie:

 • Tomasz Adamek,
 • Dariusz Michalczewski,
 • Maciej Zegan,
 • Dariusz Snarski,
 • Iwona Guzowska,
 • Damian Jonak,
 • Grzegorz Soszyński,
 • Dawid Michelus czy nasza aktualna mistrzyni Karolina Michalczuk.

W sportach zespołowych i indywidualnych:

 • Reprezentacje kraju i najlepsze kluby ekstraklasy w piłce nożnej
 • Reprezentanci kraju i najlepsze kluby Plus Ligi w siatkówce
 • Reprezentanci kraju i kluby koszykarskie
 • Reprezentanci kraju i kluby piłki ręcznej
 • Profesjonalni zawodnicy LA, pływacy, wioślarze, kajakarze, kolarze, kierowcy rajdowi, tenisiści, hokeja na lodzie i trawie, oraz wielu innych dyscyplin sportowych.

Nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę marek:

Prowadzimy własne sklepy internetowe pod adresami:

Szczegóły dotyczące współpracy znajdą Państwo w dziale: WSPÓŁPRACA

Odpowiemy chętnie na wszystkie Państwa pytania związane z przeznaczeniem , zastosowaniem sprzętu naszej marki , jego właściwościami i parametrami technicznymi oraz co do warunków współpracy .

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

BIURO HANDLOWE:
DIVISION B-2 Sp. z o.o. Sp.k.
BARANOWO 62-081
UL.SZAMOTULSKA 15
T  61 849 94 11
contact@Division-B2.com.pl

Nasz sprzęt stanowi o jakości treningów wszystkich profesjonalnych zawodników na wszystkich szczeblach rozwoju ich kariery sportowej od szkół SMS, GSSM, MS aż po ośrodki COS i przygotowań olimpijskich.

Współpracujemy z PZPN, PZKosz, ZPRP, PZPS, PZLA, PZHL, PZHT, AZS AWF, PZRugby, PZFA i wieloma innymi federacjami oraz klubami sportowymi w Polsce.

Jesteśmy zainteresowani współpracą ze wszystkimi ośrodkami , klubami i sekcjami sportowymi w Polsce oferując im najlepsze warunki cenowe.

Naszym nadrzędnym celem jest podniesienie poziomu sportowego wszystkich zawodników różnych dyscyplin a jednocześnie stworzenie silnego sportowo społeczeństwa, krzewienie świadomego zainteresowania sportem  w całym kraju z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu i metodologii treningowych pozwalających na zbudowanie najlepszej formy wśród naszych reprezentantów w celu osiągnięcia przez nich najlepszych wyników sportowych.

Nasz profesjonalny sprzęt treningowy wykorzystywany jest ponadto do rehabilitacji sportowej, niezbędnej do prawidłowego utrzymania zdrowia i sprawności wszystkich zawodowych sportowców oraz zdrowia całego społeczeństwa od wieku szkolnego.

Jesteśmy po to by pomóc zwyciężać i osiągać najwyższe cele w życiu.

 

Division B-2 Team.

Dołącz do nas aby zwyciężać !

 

Obecnie DIVISION B-2 to firma o międzynarodowym zasięgu, obejmującym poza Polską także inne kraje Europy.

W tym czasie uruchomiliśmy też bezpośredni dostęp do naszej oferty dla odbiorców indywidualnych poprzez stworzenie firmowego sklepu on-line pod nazwą www.ring22.pl – będącego w poprzednich latach konceptem stacjonarnych sklepów firmowych oferujących do sprzedaży produkty wszystkich reprezentowanych przez nas w Polsce marek.

Ściśle współpracujemy z wieloma federacjami sportowymi w Polsce , uczestniczymy w przygotowaniach fizjo-motorycznych naszych reprezentantów większości dyscyplin sportowych , pomagamy im w doskonaleniu technik sportowych dostarczając najlepsze trenażery na świecie w kategorii PRO. Nas sprzęt stosowany jest także w rehabilitacji sportowej, pomagamy szkolić trenerów stosując metodologię ćwiczeń opracowanych przez zawodowych trenerów EXOS uważanych za najlepszych na świecie. Pracujemy z najlepszymi ale też ze wszystkimi środowiskami sportowymi i sportowcami świadomie poszukującymi wymagającego sprzętu treningowego. Jesteśmy obecni z naszym sprzętem w szkoleniach młodych zawodników w szkołach, akademiach, klubach oraz sekcjach sportowych na terenie całego kraju.
Z segmentu mieszanych stuk walki i boksu dostarczamy sprzęt sportowy na najbardziej renomowane gale oraz eventy sportowe w Polsce.

Wyposażamy kluby fitness i siłownie.

W swojej działalności handlowej prowadzimy sprzeda produktów wszystkich naszych marek we wszystkich kanałach dystrybucji.
Obsługujemy sklepy sportowe, kanał on-line, rynek konsumencki oraz kanał klubowy oferując im zróżnicowany system cen z rabatami , które pozwalają im na swobodny rozwój swoich działalności przy zachowaniu pełnej kontroli biznesowych formatów, zapewniając im w ten sposób niezależność i suwerenność aktywności handlowych oraz sportowych na rynku.

#JoinUs.

Division B-2 Team

Wyłączny dystrybutor na Polskę marek:

Historia firmy

1998-2003

Lata 1998 – 2001 to dominacja marki Lonsdale, ale od czasu wprowadzenia marki EVERLAST, to właśnie ona stała się liderem grupy naszych marek.
Dzięki profesjonalnej pracy, wytrwałości oraz znakomitemu marketingowi, marka EVERLAST od roku 2004 dołączyła na naszym rynku do marek sportowych najwyższej światowej klasy, takich jak Nike, adidas, Puma czy Reebok.

W latach 1998 – 2003 firma rozszerzyła swój profil o sportowe marki, by ostatecznie ukształtować swoją pozycję jako przedstawiciel najlepszych na świecie marek w dziedzinie sztuk walki w Polsce.
Wszystkie wprowadzone przez nas marki sportowe odniosły sukces i potwierdziły swoją obecność w największych sklepach i sieciach sportowych.

2004-2007

W 2007 roku wprowadziliśmy do oferty produkty bokserskie i zapaśnicze renomowanej marki adidas.
adidas i jego produkty z grupy Mixed Martial Arts, dotychczas nieznane w Polsce, zostały poprzez naszą ciężką pracę wypromowane przede wszystkim w polskim boksie amatorskim.W tym samym roku do naszej oferty dołączyła marka Sportline, amerykański lider w dziedzinie elektronicznych urządzeń wspomagających trening tj. pulsometrów, krokomierzów i stoperów.

2008-2013

W marcu 2012 roku zostaliśmy oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem marki TapouT na Polskę.
Ta amerykańska marka jest absolutnym hitem w świecie MMA, dominując obecnie na światowych rynkach w tej dyscyplinie. Odzież tej marki jest oficjalnym ubiorem na UFC.

Rok 2013 dla naszej grupy DIVISION B-2 to reorganizacja firmy i rozszerzenie działalności w kilku kierunkach: sporty zimowe, usługi sportowe i rekreacyjne, oraz produkcja sprzętu sportowego pod własną marką.

Z kategorii sportów zimowych wprowadziliśmy na rynek polski włoską markę narciarską HYRA, innowacyjne buty narciarskie FREEMOTION oraz nie mające sobie równych na świecie systemy grzewcze firmy LENZ.

Usługi sportowe i rekreacyjne to projekt będący w rozwoju.

I wreszcie nasza własna marka sportowa DIVISION B-2 !

2014-2016

W roku 2014 rozpoczęliśmy dystrybucję sprzętu bokserskiego i MMA pod własną marką DB-2. Jest ona dedykowana zarówno dla amatorów sztuk walk jak i zawodników. Produkty marki DB-2 można kupić w sieciach Go Sport I Intersport oraz wielu sklepach sportowych specjalistycznych na terenie całego kraju. Nasze profesjonalne rękawice bokserskie są używane na organizowanych galach bokserskich I MMA  przez różnych promotorów.
Wraz z rozwojem kolejnej firmy w grupie Division B-2  rozpoczęliśmy w roku 2016 działalność związaną z usługami sportowymi i rekreacją oraz turystyką.

2017-2020

Rok 2017 to rok SKLZ w sporcie zawodowym. Współpraca z różnymi klubami i federacjami sportowymi, akademiami piłkarskimi oraz uczelniami , szkołami sportowymi to obecnie rozwijany przez nas kierunek działalności. Dzięki wspólnym projektom szkoleniowym  z profesjonalnymi trenerami  EXOS chcemy podnieść standardy trenerskie w Polsce dla wszystkich dyscyplin, a tym samym umożliwić młodym zawodnikom dostęp do najlepszych technologii i metodologii ćwiczeń z zakresu przygotowania fizjo-motorycznego  oraz doskonalenia technik w danej dyscyplinie w celu podniesienia ich poziomu sportowego na najwyższy możliwy pułap. Dzięki zastosowaniu naszego sprzętu oraz nowoczesnych metodologii treningowych oferowanych przez nas z EXOS jesteśmy w stanie poprawić poziom sportowy u zawodników od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu procent w zależności od stopnia ich zaawansowania oraz wieku.

Stąd też zapraszamy do współpracy wsystkie organizacje sportowe w Polsce , w tym m.in. COS, OSiR, MOSiR, GOSiR, akademie sportowe, profesjonalne kluby sportowe, szkoły SMS, SMOK, GSSM oraz inne ośrodki sportowe z całej Polski.

Naszym celem jest pomoc sportowa w stworzeniu odpowiednich warunków treningowych dla naszych reprezentantów kraju przygotowujących się do Igrzysk olimpijskich w Tokio , jak najlepszego przygotowania zawodników do zawodów sportowych , stworzenie z nich prawdziwych atletów aby mogli oni osiągać najwyższe cele I sięgać po trofea na arenach światowych.

#BeReadyForGold

#JoinSKLZteam