tel. 0048 61 8499 411 contact@Division-B2.com.pl

GYMSTIC – Go & Train With Us !

Gymstick – Profesjonalny i innowacyjny sprzęt treningowy  – od 2003.
Nazwa bierze swój początek od drążka treningowego z systemem gum tubingowych, który został opatentowany i dzisiaj stanowi jeden z podstawowych trenażerów dla kobiet w profesjonalnych programach treningowych na całym świecie, prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów personalnych certyfikowanych przez Gymstick.

Sprzęt Gymstick należy do jednych z najbardziej jakościowych produktów treningowych na rynku sportowym.

Ceniony jest nie tylko przez branżę sportową , czyli kluby fitness, siłownie, kluby i szkoły sportowe z trenerami i zawodnikami na czele, ale także przez wojsko i inne służby oraz  centra  fizjoterapeutyczne i rehabilitacyjne .
Stąd też jego jakość i parametry techniczne pozostają niekwestionowane , należą do najwyższych stosowanych w profesjonalnym użytkowaniu i sporcie.

Jako wieloletni dystrybutor tego rodzaju sprzętu treningowego w Polsce, nasza grupa Division B-2 , ma przyjemność zaoferować Państwu kolejną znakomitą markę.

Gymstick – Go & Train With Us !
Dvision B-2 Team

OBSERWUJ NAS:

PLIKI DO POBRANIA :

Odpowiemy chętnie na wszystkie Państwa pytania związane z przeznaczeniem , zastosowaniem sprzętu naszej marki , jego właściwościami i parametrami technicznymi oraz co do warunków współpracy .

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

BIURO HANDLOWE:
DIVISION B-2 Sp. z o.o. Sp.k.
BARANOWO 62-081
UL.SZAMOTULSKA 15
T  61 849 94 11
contact@Division-B2.com.pl