tel. 0048 61 8499 411 contact@Division-B2.com.pl

TAPOUT jest synonimem Mieszanych Sztuk Walki czyli MMA.

Sama nazwa w dosłownym tłumaczeniu oznacza zakończenie walki na ringu MMA.
Jako najsilniejszy brand w tej dyscyplinie sportu zawiera w sobie wiele najwartościowszych cech, które stanowią o tym czy jesteśmy mistrzami czy nie – Honor, Dyscyplina, Wizja , Mądrość, Siła.
Historia marki: Początek TapouT to rok 1997 . Walki Jiu-jitsu i inne sporty walki, do których zaliczają się m.in. boks, kick boxing, sambo i zapasy połączyły się w jeden sport nazwany MMA. To właśnie ta dyscyplina jest określana jako najbardziej dynamicznie rozwijającą się dziedziną sportu w XXI wieku, a marka TAPOUT stała się bezapelacyjnie numerem jeden wśród wszystkich profesjonalnych dyscyplin zrzeszonych w MMA a odbywających się na ringach oktagonalnych, czy na klasycznych ringach.

Ten nowy sport zrzesza coraz większe grupy młodych ludzi, szczególnie jest popularny wśród populacji męskiej, ale także wśród ambitnych kobiet i dzieci.

MMA to także podstawy samoobrony w szkołach, wojsku, policji, a także podstawy treningu siłowego i fitness.
Wszędzie tam na salach sportowych jest obecny TAPOUT a wśród jego fanów są dzieci, kobiety, młodzież i pasjonaci męskich sportów, czyli tak naprawdę większość mężczyzn na świecie.
TAPOUT jest absolutnie na topie i wkracza na sportowy rynek już dzisiaj jako champion choć ma zaledwie 15 lat.
TAPOUT jest oficjalną marką i dostawcą sprzętu oraz odzieży MMA dla największej i najbardziej prestiżowej federacji promotorskiej a zarazem ligi światowej MMA jaką jest UFC.

TAPOUT pokazywany jest we wszystkich komercyjnych stacjach telewizyjnych świata na równi z ligami NHL, NBA, NFL czy MLB.

OBSERWUJ NAS:

PLIKI DO POBRANIA :

Odpowiemy chętnie na wszystkie Państwa pytania związane z przeznaczeniem , zastosowaniem sprzętu naszej marki , jego właściwościami i parametrami technicznymi oraz co do warunków współpracy .

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

BIURO HANDLOWE:
DIVISION B-2 Sp. z o.o. Sp.k.
BARANOWO 62-081
UL.SZAMOTULSKA 15
T  61 849 94 11
contact@Division-B2.com.pl