tel. 0048 61 8499 411 contact@Division-B2.com.pl

Sprzęt SKLZ dedykowany jest profesjonalnym sportowcom i ich trenerom oraz młodym adeptom sportu będącym na początku swojej sportowej kariery

Główne cechy i cele marki SKLZ:

Nr. 1 w kategorii sprzętu treningowego PRO na świecie.

Każdy z naszych produktów wychodzi od podstaw z laboratorium , przechodzi dwuletni cykl testów i badań przeprowadzanych przez profesjonalnych fizyków, lekarzy i technologów, a zanim zostanie przekazany w ręce użytkownika jest dodatkowo sprawdzany przez zawodowych trenerów EXOS (wcześniej Athlets Performance). Szkolą oni nie tylko trenerów i zawodników reprezentacji narodowych oraz klubowych w różnych dyscyplinach sportowych , ale także służby jednostek militarnych oraz państwowych, w tym komandosów i marines.
Większość naszego sprzętu posiada innowacyjne rozwiązania i jest opatentowana.

Podniesienie poziomu sportowego każdego zawodnika oraz wzmocnienie jego cech motorycznych.

Marka została stworzona przez profesjonalnych zawodników i trenerów.

Poprawa sprawności zawodników.

trening na naszym sprzęcie podnosi ją od kliku do kilkunastu procent u zawodników wyczynowych oraz aż do kilkudziesięciu procent u sportowców we wczesnych procesach szkoleniowych. Dzięki naszym rozwiązaniom, technologii i parametrom materiałowym samego sprzętu zawodnik jest w stanie nie tylko podnieść swoje sportowe walory motoryczne i kondycję fizyczną na wyżyny , ale także buduje właściwą technikę i nabywa cech wyczynowego sportowca

Zwycięstwo zawodnika lub drużyny w zawodach.

Sukces zawodnika/drużyny jest naszym sukcesem.

Filmy instruktażowe:

OBSERWUJ NAS:

PLIKI DO POBRANIA:

Odpowiemy chętnie na wszystkie Państwa pytania związane z przeznaczeniem , zastosowaniem sprzętu naszej marki , jego właściwościami i parametrami technicznymi oraz co do warunków współpracy .

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

BIURO HANDLOWE:
DIVISION B-2 Sp. z o.o. Sp.k.
BARANOWO 62-081
UL.SZAMOTULSKA 15
T  61 849 94 11
contact@Division-B2.com.pl

Opis kolekcji SKLZ i przyrządów kategorii PERFORMANCE

System treningowy oparty na gumach tubingowych
Dowolność konfiguracji systemu w zależności od własnych potrzeb treningowych – od siły obciążenia (gumy z różnym stopniem obciążenia) do uchwytów, rączek, drążka Chop Bar, i zaczepów różnego rodzaju.
Występują one także w zestawach z rączkami.
Przyrządy do ćwiczeń siłowych
Doskonałe Core Wheels , Slidez (dwa modele – jeden do uniwersalnych powierzchni, drugi “Court” do podłóg z naturalnego drewna) i najlepsze na rynku gumy oporowe Pro Bands.
Bardzo ważnym przyrządem w tej kolekcji jest nowy Lateral Resistor z trzema rodzajami gum.
Kolekcja do rozgrzewki , przygotowania mięśni do treningu i późniejszego ich tonowania
Mini Bands, rollery, masażery, skakanki – trzy rodzaje – pierwszy model lekka skakana kardio z lekką rączką z materiału sztucznego pokrytą pianką neoprenową na łożyskach, drugi model skakanki – z obciążeniem i wykładanymi rdzeniami, trzeci jest skakanką szybkościową potwierdzoną jako najszybszą z dostępnych w zawodowym sporcie
Trening prędkości, zwinności , dryblingu i sprawności
Kilka modeli drabinek, spadochron oporowy , kilka modeli różnego rodzaju rezystorów, płotki , pachołki (cones) i Reaction Ball.
Nieodzowny przyrząd do treningu motoryki zawodnika dla trenera – Recoil360 – przyrząd do kontroli siły zrywu i zwrotności zawodnika, oraz dostępny od lata 2017 – Acceleration Trainer – przyrząd do treningu przyspieszenia i kontroli balansu ciała w momencie zrywu oraz startu z miejsca z maksymalnym przyspieszeniem; pełna kontrola siły przytrzymania zawodnika i jej kierunku odwrotnego do nadanego przez samego zawodnika, kontrola startu i biegu lub manewru ominięcia przeciwnika w wypadku sportów zespołowych.
Idealne przyrządy praktycznie do wszystkich sportów zespołowych oraz lekkiej atletyki , gdzie dynamika , siła, prędkość oraz zwrotność odgrywają dużą rolę.
System treningowy PRO Training Agility System
Uniwersalny system treningowy dla sportów zespołowych – koszykówka , siatkówka , piłka ręczna, piłka nożna , rugby , futbol amerykański , hokej na trawie i lodzie, badminton oraz indywidulanych dyscyplin sportowych.
Trenerzy praktycznie w jednej torbie mogą zmieścić cały system treningowy z pachołkami, tyczkami , i innymi akcesoriami niezbędnymi do przeprowadzenia treningu dryblingu, zwrotności, prędkości i wyskoku dla całej drużyny czy kadry (od kilku do kilkunastu zawodników) , przy tym zapewniając im różnorodne treningi oraz zajęcia z serii treningów technicznych , panowania nad balansem ciała, zwrotnością , szybkością i dynamiką. W naszym systemie trener może ustawiać płotki (w tym lekkoatletyczne) na dowolnej wysokości – od 5 do 163 cm mając do dyspozycji jedynie tyczki i Pro training Agility Bands .
Piłki do stretchingu i treningu równowagi Stability Balls
Kolekcja Performance Trainer oparta na metodologii ćwiczeń opracowanych przez trenerów EXOS.

REKOMENDACJE

Z naszego sprzętu korzystają wiodące kluby zawodowych lig NBA i NFL oraz futbolowych europejskich . W kraju podjęliśmy współprace z: PZKosz (kadra narodowa , kluby i szkoły), PZPN (kadra narodowa) i wieloma klubami Ekstraklasy (Lechia Gdańsk, Lech Poznań ,Ruch Chorzów, Zagłębie Lubin), ZPRP (piłka ręczna – kadry narodowe) , klubami siatkarskimi Plus Ligi (SKRA , ZAKSA, ASSECO), związkiem i klubami piłki ręcznej PZRP a także szkołami SMS, SOS, GSSM i COS.

PREPARE TO BE READY