tel. 0048 61 8499 411 contact@Division-B2.com.pl

Produkty marki LENZ to najbardziej zaawansowane technologicznie systemy dla poprawy komfortu sportowców i wszystkich fanów sportów zimowych a także dla ludzi pracujących w surowych warunkach klimatycznych.

Dzięki swojemu patentowi LENZ stał się bezkonkurencyjny na rynku wśród firm produkujących systemy grzewcze do butów i odzieży. Na świecie tylko LENZ ma w swojej ofercie skarpetę, w której zawsze będzie Ci ciepło. Energii dostarcza bateria a mikroprąd przewodzony jest nie poprzez przewody elektryczne a dzięki specjalnym tunelom w materiale , z którego jest ona wykonana.
Baterie w zależności od modelu mogą dostarczać energii od 4 do 14 godzin, mają trzystopniowy przekaźnik sterowany za pomocą przycisku lub poprzez pilota z kieszeni kurtki.
System ogrzewanej podeszwy do buta pozwala na utrzymanie komfortu ciepła dzięki energii dostarczanej przez specjalne baterie Lithium aż przez 22 godziny. Podobnie jak w przypadku skarpet LENZ przekaźnik baterii można regulować trzystopniowo za pomocą przycisku.
Z kolei system grzewczy rękawic pozwala na ogrzewanie dłoni do 10 godzin. Baterie są niewidoczne a sterowanie wyjątkowo łatwe za pomocą jednego przycisku.
Suszarki do butów lub ogrzewacze mają innowacyjne rozwiązania technologiczne – są niesłychanie wszechstronne i łatwe w użyciu, są wydajne , niszczą bakterie i zapobiegają rozwojowi wszelkim zarazkom lub drobnoustrojom, są przy tym bardzo estetyczne. Dzięki tym urządzeniom Twoje buty będą zawsze higienicznie czyste.

Skarpety funkcyjne LENZ

LENZ to także światowy lider w produkcji skarpet funkcyjnych . Skarpety kompresyjne LENZ dla większości rodzajów aktywności sportowej stanowią o tym, że są one najlepsze i najbardziej rozpoznawalne na rynku. W swojej ofercie mamy skarpety dla biegaczy (modele RUNNING), dla osób uprawiających TREKKING, biwakujących i uprawiających różnorakie sporty na powietrzu )modele OUTDOOR i FREETIME). Osobną gamę tworzą skarpety narciarskie.
We wszystkich tych grupach mamy różne grubości skarpet , w zależności od pory roku i temperatury otoczenia oraz zewnętrznych warunków dobrać można właściwy rodzaj. Skarpety LENZ cechuje najwyższy standard jakościowy, komfort i zdrowie. Przekonaj się sam, a zobaczysz że Twoja stopa w skarpecie LENZ nabierze prawidłowego kształtu a Ty sam będziesz gotowy do wykonania najtrudniejszych ruchów, uzyskasz sprężystość i równowagę ciała , o której dotąd mogłeś tylko pomarzyć. LENZ – Twoje najlepsze skarpety na świecie !

OBSERWUJ KANAŁ SKLZ:

DO POBRANIA:

Odpowiemy chętnie na wszystkie Państwa pytania związane z przeznaczeniem , zastosowaniem sprzętu naszej marki , jego właściwościami i parametrami technicznymi oraz co do warunków współpracy .

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

BIURO HANDLOWE:
DIVISION B-2 Sp. z o.o. Sp.k.
BARANOWO 62-081
UL.SZAMOTULSKA 15
T  61 849 94 11
contact@Division-B2.com.pl

SYSTEMY GRZEWCZE LENZ

– opatentowana technologia , najlepsze i najbardziej zaawansowane systemy grzewcze na świecie.
Jako jedyne wśród wszystkich innych systemów grzewczych stóp ogrzewają ciało bezpośrednio przy powierzchni skóry zapewniając pełen komfort użytkowania.
Dzięki temu skóra ciała ma zapewniony przepływ ciepła od jego źródła do ciała bez tworzenia mostków termicznych ( *) oraz jest w pełni wentylowana zachowując świeżość i pozostając suchą nawet w warunkach ekstremalnego zimna z zewnątrz.
( *) – systemy grzewcze stóp stosowane przez naśladowców Lenz posiadają źródło ciepła na zewnątrz materiałów stanowiących izolację ciała przed chłodem stąd ogrzewanie kierowane jest nie do ciała ale w kierunku zimnych powierzchni obuwia lub innych skorup ochronnych. Taka sytuacja jest przyczyną powstawania mostków termicznych, które powodują skraplanie się pary wodnej wewnątrz szczelnych powłok zewnętrznych obuwia. W tych innych systemach skóra ciała pozostaje wilgotna gdyż para wodna skrapla się w zimniejszych partiach jakie występują przy skórze nie ogrzewanej bezpośrednio jak ma to miejsce w przypadku systemów Lenz.

 

Dlatego kupując skarpety grzewcze Lenz klient ma jedyny gwarantowany komfort ich użytkowania , stopy zachowują świeżość , są suche i pozostają ogrzewane jak w klimatyzowanym środowisku.